Language
Zoeken
Contact
Sitemap
Den Bosch Cultuurstad


Concert

Concert - Januari 2022

Dag Datum Naam Locatie Rubriek
za 15 The Bruceband - Born To Run W2-Poppodium Concert
za 15 Dido and Aeneas - Fontys Conservatorium Willem Twee-Toonzaal Klassiek
zo 16 DCT Maat Sax Kwartet W2-Toonzaal Concert
di 18 Blue Room Sessions - Kroonenberg Verkadefabriek Concert
wo 19 TP-Anne van Damme Willem2-Toonzaal Lunchconcert
do 20 Thanks God it's Donna W2-Poppodium Popmuziek
do 20 TP-Fernando Lameirinhas - Melody Man Perron-3 Concert
do 20 Trio Khaldei Podium Azijnfabriek Lunchconcert
vr 21 The Smiths Presumably W2-Poppodium Concert
vr 21 Sjoerd Van Eijck - OAK W2-Toonzaal Jazz
za 22 Therapy? W2-Poppodium Concert
za 22 TP-Meet the Classics! - Slagwerk Den Haag Jheronimus Bosch Art Center Concert
za 22 Duo Thirault - Joubert (@) Podium Azijnfabriek Lunchconcert
zo 23 Jazz Factory - Eric van der Westen Verkadefabriek Jazz
zo 23 Tenside W2-Poppodium Concert
zo 23 Kamermuziek Jörg Widmann - Lars Wouters van den Oudenweijer W2-Toonzaal Concert
wo 26 Markéta Palová W2-Toonzaal Lunchconcert
wo 26 Jazzkapel - Jazz Orchestra of the Concertgebouw Podium Azijnfabriek Jazz
vr 27 Rondane Kwartet Willem2-Poppodium Concert
do 27 Terug Naar Toen! -TNT is back! Willem2-Poppodium Event
do 27 Vivian Giesbertz - Dasha Beltiukova - Sergey Smirnov Podium Azijnfabriek Lunchconcert
vr 28 Thijs Boontjes zingt Bram Vermeulen Perron-3 Concert
za 29 Bach op Zaterdag Grote Kerk Klassiek
za 29 Jeannette Landré & Mariken Zandvliet Podium Azijnfabriek Lunchconcert
za t/m zo 29 t/m 30 Western Experience BrabantHallen Festival
zo 30 Willem Brons - Bach W2-Toonzaal Klassiek
zo 30 D'n Inschwinger bij CV Ons Eigen Heike Cafe Lalalaa Carnaval
zo 30 Opwermer veur carnaval - CV de Krabkes SCC De Helftheuvel Carnaval
zo 30 Podium Jazzwerkplaats - Duo Mete Erker & Jeroen van Vliet Tramkade Concert


Concert - Februari 2022

Dag Datum Naam Locatie Rubriek
di 01 Blue Room Sessions - Dieter van der Westen Band Verkadefabriek Concert
wo 02 TP-Lance Priester Willem2-Toonzaal Lunchconcert
do 03 TP-Fred Delfgaauw en Ida van Dril - King Lear Perron-3 Toneel
do 03 Alex Roeka - Nieuwe dromen Verkadefabriek Concert
do 03 Tesla Piano Trio Podium Azijnfabriek Lunchconcert
za 05 Jazz Factory - Benjamin Herman & Mayuko Katakura Verkadefabriek Jazz
za 05 Frank Bridge Pianokwartet Podium Azijnfabriek Lunchconcert
zo 06 Abel Sanchez Aguilera Willem Twee-Toonzaal Hedendaags
zo 06 Tribute - Black Sabbath Trio P79 Concert
wo 09 Euphonium Quartet Willem Twee-Toonzaal Lunchconcert
do 10 Michaël Mannes Podium Azijnfabriek Lunchconcert
vr 11 TP-Maaike Ouboter & Eric Corton - Harnas van Glas Perron-3 Popmuziek
vr 11 Legends of Rock P79 Concert
za 12 Het Collectief Willem Twee-Toonzaal Hedendaags
za 12 Frappant Blaosavond De Smidse en de Basiliek Carnaval
za 12 Gift um unne Peer - CV de Pereplukkers Cafe de Sjang Carnaval
za 12 Dulfer & Witteveen - Duo Bontebal Podium Azijnfabriek Lunchconcert
zo 13 Stabat Mater in Concert Jheronimus Bosch Art Center Klassiek
zo 13 Requiem –Mozart Jheronimus Bosch Art Center Klassiek
di 15 Blue Room Sessions - Sean Taylor Verkadefabriek Concert
wo 16 Jazzkapel - Catch of the day Podium Azijnfabriek Jazz
do 17 TP-Mira van der Lubbe - Nog altijd nog Perron-3 Muziektheater
do 17 Lauretta Bloomer & Friends Podium Azijnfabriek Lunchconcert
za 19 TP-Ernst Jansz in concert - Ernst Jansz en band Perron-3 Concert
za 19 Nina June + Penny Roox Willem Twee-Toonzaal Concert
za 19 Barbican Quartet Podium Azijnfabriek Lunchconcert
zo 20 Jazz Factory - Philippe Lemm Trio Verkadefabriek Jazz
zo 20 Op de pils bij ons clubke - CV Alle Daoge Feest Cafe Lalalaa Carnaval
wo 23 Jazz Factory - Trompettist Eric Vloeimans & Frank Woeste Verkadefabriek Jazz
do 24 Ensemble Crona Podium Azijnfabriek Lunchconcert
za 26 Shockerz Autotron Dancefestival
za 26 Openlucht repetitie D'n Gruunen Errum Korte Waterstraat naast Knillispoort Carnaval
zo t/m di 27 t/m 01 Carnaval in Oeteldonk Diverse plaatsen Carnaval


Concert - Maart 2022

Dag Datum Naam Locatie Rubriek
do 03 Moon Shot Willem2-Poppodium Concert
do 03 Kathelijn de Loo - Trio Podium Azijnfabriek Lunchconcert
vr 04 Jeroen van Vliet, Gersom Raams en Giuseppe Doronzo Willem2-Toonzaal Jazz
vr 04 The Great Communicators en Paperday Willem2-Poppodium Concert
za 05 La Petite Ecurie Podium Azijnfabriek Lunchconcert
zo 06 Jazz Factory - Rembrandt Trio Verkadefabriek Jazz
za 06 Hawijch Elders Willem2-Toonzaal Klassiek
za 06 Stef Kamil Carlens Willem2-Toonzaal Concert
zo 06 Edwin Rutten familie jazzconcert Podium Azijnfabriek Jeugd
zo 06 Tribute to TOTO - Totolicious P79 Concert
di 08 Blue room Sessions - Hannah Aldridge Verkadefabriek Concert
wo 09 Aran Matsuda & Babette Craens Willem2-Toonzaal Lunchconcert
do 10 Blood Youth, Cane Hill, Diamond Construct Willem2-Poppodium Concert
do 10 Codha Kwartet Podium Azijnfabriek Lunchconcert
vr 11 Tangarine Willem2-Poppodium Concert
vr 11 TP-Dutch Eagles - Gold HAL8 - Brabanthallen Concert
vr 11 TP-Renee van Bavel - Mensenkind Perron-3 Concert
za 12 Peter Kranen Podium Azijnfabriek Lunchconcert
za 12 TP-Lucky Luuk (4+) - Meneer Monster Perron-3 Kinderen
za 12 TP-Meet the Classics! - Pieter Wispelwey Jheronimus Bosch Art Center Klassiek
zo 13 Van Swieten Society Willem2-Toonzaal Klassiek
zo 13 Tribute to Whitesnake P79 Concert
wo 16 TP-Tantrum Saxophone Quartet Willem Twee - Toonzaal Concert
wo 16 TP-Henk Poort & Big Band HAL8 - Brabanthallen Concert
do 17 Aries Trio Podium Azijnfabriek Lunchconcert
do 17 TP-Her Majesty HAL8 - Brabanthallen Concert
za 19 Rewind Willem2-Poppodium Concert
za 19 Matthieu Idmtal & Marley Erickson Podium Azijnfabriek Lunchconcert
zo 20 Jazz Factory - Anton Goudsmit Verkadefabriek Jazz
zo 20 TP-Opera op Zondag Willem Twee - Toonzaal Opera
di 22 Blue room Sessions - Stephanie Struijk Verkadefabriek Concert
wo 23 Bruno Alonso & Martien Maas Willem2-Toonzaal Lunchconcert
wo 23 TP-JOHAN - JHN22 HAL8 - Brabanthallen Concert
wo 23 TP-REMY. & the Analogue Robot Orchestra Willem Twee - Poppodium Concert
do 24 BISSquartet Podium Azijnfabriek Lunchconcert
do 24 TP-Dominic Seldis - Music, Maestro! HAL8 - Brabanthallen Klassiek
za 26 Marina Romeyko, Dasha Beltiukova, Ksenia Beltiukova Podium Azijnfabriek Lunchconcert
zo 27 The Covernant - Metal Covers P79 Concert
wo 30 Noek & Marten Willem2-Toonzaal Lunchconcert
wo 30 Jazzkapel - Eric Vaarzon Morel Podium Azijnfabriek Jazz
wo 30 TP-Stef Bos met band HAL8 - Brabanthallen Concert
do 31 Maria Prokoviefa Podium Azijnfabriek Lunchconcert